Investuok, augink ir laimėk su Foros.

Ekspertų manymų daugiau nei 900 milijonų hektarų miško pasaulyje yra tinkami investavimui. Tačiau pasenusioje ir susiskaldžiusioje pasaulinėje miško rinkoje trūko inovatyvumo - aktyvaus skaidrių verslų kūrimosi ir ekonominės vertės. Foros atsirado tam, kad žaliosios investicijos būtų lengvai valdomos ir pasiekiamos kievienam.

Kuriame patogius sprendimus:

INVESTUOTOJAMS

Padedame teisingai įvertinti turtą ir jį įsigyti. Investuotojai paprastai susiduria su sunkumais ieškodami tiek dėmesio vertų objektų, tiek bendraujant su pardavėjais. FOROS investuotojams leidžia matyti rinka pagrįstas kainas bei lengvai vykdyti sandorius ir auginti portfelį.

SAVININKAMS

Suteikiame prieigą prie informacijos apie jo mišką, todėl šeimininkas tampa įgalintas pats daryti sprendimus ir patogiai valdyti savo turtą. Atlikdamas veiksmus lengvai ir paprastai gali auginti miško vertę ir bet kada pasitikrinti kaip kinta jo turimo turto vertė.

PIRKĖJAMS

Suteikiame prieigą prie atviros miškų rinkos nepriklausomai nuo to, iš kurios vietos vyksta pirkimas - dalyvavimas aukcionuose galimas prisijungus net ir mobiliuoju telefonu. Užtikriname 100% turto vertės nustatymo skaidrumą remdamiesi rinkos duomenimis, kurie jums bus pasiekiami keliais mygtukų paspaudimais.

Mūsų požiūris į pasaulį - tvarus.

Ilgus dešimtmečius žmonės tenkino savo poreikius nė nesusimąstydami apie gamtą, kurioje gyvename. Atėjo laikas tai pakeisti.

Mūsų požiūris į verslą prisideda prie pokyčių planetoje. Kurdami erdvę, kurioje miškų savininkai gali tvariai ir saugiai parduoti savo turtą, mes skatiname visapusiškai tvarų jo naudojimą ir auginimą.

Žaliosios investicijos - paprasta.

1. Miškai klesti tvariai valdomi ir auginami FOROS pagalba.

2. Dėl 250 ha miškų kiekvieną mėnesį varžomasi aukcione ir laimima įsigyjant skaidria kaina.

3. Foros didžiuojasi suteikdama galimybę valdyti miškus kaip žaliąsias investicijas, auginti jų vertę ir prisidėdama prie tvaresnio pasaulio kūrimo.