Nemokama konsultacija +370 617 99919
+370 617 99919

🇱🇹 Lietuva

Laima Urbaitienė

Klientų aptarnavimo vadybininkė

laima@foros.lt

Juris Orols

Klientų aptarnavimo vadybininkas

juris@foros.lv

Edvardas Bervingas

Miško valdymo konsultantas

edvardas@foros.lt

Vaclovas Sakalauskas

Miško valdymo ekspertas

vaclovas@foros.lt

Vitalij Petuchov

Klientų aptarnavimo vadybininkas

vitalijus@foros.lt

Simona Karalienė

Klientų aptarnavimo vadybininkė

simona@foros.lt

Elžbeta Volk

Klientų aptarnavimo vadybininkė

elzbeta@foros.lt

Gabija Petrikauskaitė

Administratorė

gabija@foros.lt

Tadas Palaima

Vykdantysis Direktorius

tadas@foros.lt

Kontaktai

Foros Global, UAB
+370 617 99919
info@foros.lt
Įmonės kodas: 304832129
PVM mokėtojo kodas: LT100011635710
Adresas: J. Jasinskio g. 12, LT-01112 Vilnius